fbpx

Vědomá aktivace kundalíny + očista I.


Už delší dobu jsem se skrze vědomou práci sama na sobě, se energeticky čistila. Začala jsem tak, jak to většinou chodí – od „kořenů“. Čili své lůno. Během tohoto druhu čištění jsem si každým dnem, ve volné chvíli zavřela oči a představila si, jak skrze světlo ta en. špínka toho a onoho bývalého partnera, jenž mě za ta léta „navštívili“, odchází. 

Už delší dobu jsem se skrze vědomou práci sama na sobě, energeticky čistila. Začala jsem tak, jak to většinou chodí – od „kořenů“. Čili své lůno. 

Během tohoto druhu čištění jsem si každým dnem, ve volné chvíli zavřela oči a představila si, jak  skrze světlo ta en. špínka toho a onoho bývalého partnera, jenž mě za ta léta „navštívili“, odchází.

 

Očista trvala o něco málo dnů než je  celý měsíc. Avšak musím přiznat, že během tohoto období, jsem díky odstraňování starého, své lůno (tudíž i břicho) natolik „rozbombila“, že mě fakticky ohromně i fyzicky bolelo.

Bolest vznikala proto, protože staré mizelo, ale s jeho „odchodem“ vznikali rány a jizvy, které ještě byly čerstvé, nezahojené a proto ta bolest. Proces čištění nebyl jen o tom, „zbavit se těch starých nánosů sexu“, ale hlavně o zahojení. A to nějakou dobu trvá.

Bolest přestala následující menstruací, která se pro mé lůno stala živou vodou.

Očistu toho typu jsem dále neprováděla. Ale měla jsem na práci zvědomování srdce( 2-3 týdny) Aktivovala jsem ho díky dechu. Každým dnem bylo silnější a silnější a schopno „zastat vícero práce“.

A díky vizím, které jsem měla, v nichž figurovala nahá žena s hadem a nahý muž. (Ale vickrát jen žena.) Jsem díky pochopení tétto symboliky a mírného naznačení od kamaráda Jardy, „věděla“, že až budu takto připravena, očištěna, že mohu začít pracovat s (pro mě konečně věcí zajímavou!) energií první čakry, jenž celé ty roky mé existence tohoto života, jen tak nečinně ve mě dřímá, nic nedělá a je přehlížena. Pracovat právě s tou energií, která nejen jako had vypadá ale i se jí i podle něj, tak říká. Pracovat na aktivaci síly hadí nebo-li  KUNDALÍNY. 

Veškerá její aktivace šla skrze meditaci, kterou jsem si já sama řídila intuitivně:

Prvním krokem bylo rozzáření srdce, jenž je „motorem“ celého procesu a to skrze dechem do něj. Čím déle budu srdce prodýchávat, tím je větší jistota, že to vyjde.

Druhým krokem byla Vizualizace, v které jsem viděla stočeného hada v první čakře a to v místě podobné srdci sopky. Mezi plameny které chrlí dva červení draci (mí strážci 1. a 2. čakry). Několik chvil jsem je nechala pracovat na tom, aby toto místo bylo co nejvíce horké a plamenné. 

Čtvrtý krok byl pro mě krokem do neznáma, protože jsem nevěděla, jak budu hada „ukecávat“, aby sebou mrsknul, vyjel po páteři nahoru a já  u toho ještě cítila tu, snad všemi medžik lidmi, neustále a dokola opěvovanou sílu, proudící po páteři. No, tak jsem to zkusila. Prostě jsem si ho představila, poprosila, aby svou hlavičku a mírný kousek tělíčka, poposunul krapítek dopředu. A ono fakt!!! Nejenom že to udělal ale i já!! JÁ! To „ono“! Skutečně cítila!!!! ♥♥ Jenže jak už to bývá, radost nebyla veliká a 

hnedle se zastavil u druhé čakry a nechtěl pokračovat – přes ní byl velký kámen a musela jsem ho s pomocí tentýž dvou draků, rozbít. Přes třetí čakru vše proběhlo v pořádku, plynule, hladce. (S nádhernými pocity v páteři! ☻)  Ale následně zase další stopka. A to u srdce – nešlo to prostě dál . Nepokračovalo se. I vůlí jsem se snažila hada rozpohybovat, ale místo toho aby stoupal, tak stál a ba naopak místo příjemného pocitu, jsem pociťovala bolest – energie se totiž ze spoda hromadila. Proto jsem zvolila jinou cestu která má být řešením pro tuto svízelnou situaci s háďetem mezi čakramy. Tou cestou byla další meditace, která bude právě na pomoc srdci a to k oddělání těch bloků, které zabraňují vzestupu hadí síly.

Tuto meditaci jsem opět započala pravidelným dýcháním do oblasti hrudníku, Skrze vědomý dech jsem si tak znovu“aktivovala sílu srdce“. A Během chvilky jsem nad hrudníkem začala vidět padat jeden za druhým symbol matky Bohyně. I se spirálkami v lůně a s měsícem nad každou hlavinkou, odnikud padající Bohyně.

Skrze nekonečné množství takto proudících Bohyní do mého hrudníku, jsem se zeptala, co je to? 

Odpověď zněla:,, Ženství.“

Skrze tato slova které jsem si v duchu dokola a dokola opakovala, jsem byla schopna se tak na tento druh energie i naladit a tak přijímout.

Díky přijetí Bohyně se silou ženství,  byla  už právě jen ona její přítomnost schopna nahradit „ten“ starý,  pochroumaný vzorec mé (ne)ženskosti a vytvořit z něj to, čím nyní je. (?aspoň z části?)

Přijetím do svého srdce tento typ energie – „Matku“, jsem tak obdržela následující vizi, ve které jsem poznala, již jednou prožitou situaci a to právě s bytostí s stejným typem dobra jako je ona. Pochopila jsem, že právě ona vzpomínka je prostředkem k tomu, abych se i já sama stala tím, kým jsem nikdy nebyla. Meditace s Bohyní mi dala do srdce ženskost a ta se zrodila do podoby „ženy – matky“ s vlastnostmi pečujícími a láskou  bezpodmínečnou pro každého. A hlavně sama pro sebe.

Ano, nějakým způsobem jsem do sebe přijala to, co jsem potřebovala vědět, znát a cítit  k tomu, abych zahřála své stále rozbolavělé srdce.

 

Ptala jsem se tedy (asi své intuice) :,,A co dál?“

Článek pokračuje Vědomá aktivace kundalíny + vnitřní dítě a bezpodmínečná láska II.

 

Tereza Machačová

 

 

Příspěvek vytvořen 22

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek