fbpx

Příprava beltainové soli + užití

Doporučuji si  sůl a to na jakýkoliv jiný způsob nebo na tento či tak nebo onak, vyrobit. Už třeba jen kvůli výše zmíněnému užití. Super věcička.

Suroviny:

himálajská růžová sůl, mapacho, bílá šalvěj

 

 

 

Postup:

Vše v hmoždíři rozdrtit na padrť ⚔️ Následně přichází požehnání od Otce – Vesmíru, Matky- Země, přičemž s požehnáním mohu pokračovat a to všemi čtyřmi živly. Také žehnám a děkuji skrze své srdce. 


Fouknutím vzduchu skrze vlastní ústa do soli tak záměruji její vlastnosti k následnému použití. Pro mě to byla “ochrana”.
Už udělanou sůl nabíjím na oltáři, mezi symboly čtyř živlů, silovými předměty.

Poděkovat.

 


Použití:

Já tuto sůl prozatím používala jako ochranu do rohů místnosti. Avšak jak tomu tak bývá, není to jen o tom, že osolíme rohy a hnedle je energetické čisto. Jako další hmotné, „čarovné“ pomůcky, jsou takové věcičky spíše „pomocníčci či doplňkovou službou“ pro naši „reálnou“ práci a to už na hmotné či en. úrovni. Proto jsem sůl použila a vložila do rohů v místnosti, kde spím a následně skrze její opravdu velkou moc (fakt má taková beltainová sůl grády! Pomohla hodně, bylo to hnedle vidět) se rohy mnohem lépe pročisťovali a čistili, díky en. očistě pokoje. 

 

 

Tereza Machačová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek vytvořen 22

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek